כיור שוקת שני ברזים

עיצוב חדר האמבטיה עם כיור שוקת שני ברזים

כאשר אתם באים לבחור כיור שוקת עם שני ברזים ישנם מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון. ההיצע כיום נרחב מאוד מבחינת החומרים והגדלים השונים האפשריים. בשיקולים יש לקחת בחשבון גם את היעוד של הכיור בחדר האמבטיה וגם את אופן התפקוד המיועד ביום-יום. ההחלטה לגבי כיור שוקת שני ברזים חייבת להיות גם בהתאמה עם המקום הפנוי בחדר למשטח ולכיור וכמובן תוך עמידה בתקציב שעומד לרשותכם.

עיצוב מודרני ושימושי

העיצוב המודרני של כיור שוקת ברזים נתפס כיום כיוקרתי ונעשה נפוץ מאוד בקרב הציבור הרחב בתקופה האחרונה. הבחירה בהתקנת כיור שוקת שני ברזים בנוי משיש בחדר האמבטיה מאפשר חיפוש קל יותר של החומרים ומקל גם על היכולת לבחור במה להשתמש בפועל. בהתקנת כיור שוקת ברזים בנוי משיש אין צורך להתאים את צבע משטח העבודה עם הצבע של הכיור. המקשה האחת של משטח השיש והכיור מביא לאחידות מובנית מהבחינה עיצובית ולמראה הסופי של התנועה המתמשכת בגוון של הצבע והמרקם. התוצאה הסופית היא של חלל נקי מפגמים המעוצב בסימטריות והרמוניה.

משטח עבודה משיש עם כיור מובנה

השימוש במשטח עבודה משיש חלק ושלם מספק יתרון שימושי בנוסף על המראה האסתטי. התכונות של כיור שוקת בחדר האמבטיה מפחיתות את רמת ההתזה של המים מסביב לכיור. על המשטחים והכיורים עצמם מצטבר פחות לכלוך וטחב לאורך הזמן. בנוסף, כיור שאינו נפרד ממשטח העבודה לא מכיל רווחים וסדקים שמאפשרים לטיפות המים לזלוג את מתחת לכיור.

יתרונות ושימושים של כיור שוקת שני ברזים

כאשר מדברים על כיור שוקת שני ברזים מתכוונים לכיורים עמוקים ובעלי צורה מלבנית ארוכה. כיור רחצה שוקת כיורים שוקת מתאימים בדרך כלל לשניים או שלושה ברזים אך ניתן גם למצוא כיור שוקת קטן יותר המתאים לברז אחד. כיורי שוקת גם חשופים למראה מהצד החיצוני ומהצד הפנימי של הכיור, דבר שמוסיף לאטרקטיביות העיצובית שלהם.

בחירת כיור שוקת

כשבאים לבחור את חומר הגלם שלכם לבניית כיור שוקת שני ברזים, מומלץ להתייעץ עם הצוות המקצועי של דניאל מלכה א.ד.נ תעשיות, בפארק שורק בבית שמש. הצוות המנוסה של דניאל מלכה א.ד.נ תעשיות, יעזרו לכם בכל התהליך מבחירת החומרים הטובים ביותר של משטחי השיש בגוון הרצוי ועד לאספקה של המשטח ברמת גימור מושלמת. הם יתאימו באופן אישי עבורכם את הכיורים ומשטחי השיש שלכם בהתאם לחלל ולמבנה החדר הספציפיים שלכם.