כיור יצוק לפי מידה

היתרונות של כיור יצוק לפי מידה לעיצוב חדר האמבטיה

העיצוב המודרני של כיור יצוק לפי מידה נעשה נפוץ מאוד בקרב הציבור הרחב בתקופה האחרונה ונתפס כיום כיוקרתי. הבחירה בהתקנת כיור יצוק לפי מידה בחדר האמבטיה מאפשר חיפוש קל יותר של החומרים ומקל את הבחירה במה להשתמש בסופו של דבר. בהתקנת כיורים בנויים משיש אין צורך להתאים את צבע משטח העבודה עם צבע הכיור. הזמנת מקשה אחת של משטח השיש והכיור מעניק את האחידות המובנית מבחינה עיצובית ואת המראה הסופי של תנועה בגוון הצבע והמרקם באופן שהוא הרמוני, סימטרי, ונקי מפגמים.

משטח עבודה משיש עם כיור מובנה

השימוש בכיור לפי מידה משיש חלק ושלם מספק יתרונות שימושיים בנוסף על המראה האסתטי לכשעצמו. התכונות של כיור אינטגרלי לפי מידה בחדר האמבטיה מפחיתים את רמת ההתזה של המים מסביב. על המשטחים והכיורים עצמם מצטבר פחות לכלוך וטחב לאורך הזמן. בנוסף, כיור שאינו נפרד ממשטח העבודה לא מכיל בתוכו רווחים וסדקים שיאפשרו לטיפות המים לזלוג אל מתחת לכיור. הניקיון של משטח השיש והכיור פשוט וקל והמראה המבריק נשמר לאורך תקופה ארוכה.

ההשפעה של שטח הדלפק הפנוי על בחירת סוגי הכיורים

בבחירת כיור לפי מידה צריך להחליט אם להתקין כיור יחיד או כפול בחדר האמבטיה. כיור כפול לא מתאים בהכרח לכל חלל. כאשר יש שטח דלפק קטן, קשה להתקין בצורה ראויה כיור גדול כמו הכיור הכפול. בחדרים בעלי חלל קטן עדיף, בדרך כלל, להתקין כיור יחיד. עלות ההתקנה של כיור כפול גבוהה מזו של התקנה של כיור יחיד. העלות תלויה כמובן גם בהחלטה אם להתקין כיור שקוע על השטח הפנוי בדלפק או כיור תלוי.

בחירת כיור יצוק לפי מידה

כאשר באים לעצב את חדר האמבטיה בין אם מדובר בדירה חדשה או בשיפוץ ולבחור במשטח כיור יצוק לפי מידה, כדאי להתייעץ עם הצוות המקצועי של, דניאל מלכה א.ד.נ תעשיות, בפארק שורק בבית שמש. הצוות המנוסה של, דניאל מלכה א.ד.נ תעשיות, יעזרו לכם בכל התהליך מבחירת החומרים עבור, כיור אינטגרלי לפי מידה, הטובים ביותר בגוון הרצוי ועד לאספקה של כיור יצוק לפי מידה ברמת גימור מושלמת. הם יתאימו באופן אישי עבורכם, כיור יצוק לפי מידה למטבח או לחדר האמבטיה בהתאם לחלל ומבנה החדר הספציפי שלכם.