שיש יצוק לפי מידה

שיש יצוק לפי מידה לכיורים מובנים - נקודות חשובות

שיש יצוק לפי מידה מתאפיינים במגוון של סוגים המתאימים לשימושים השונים בבית ובתעשייה. השימוש הנפוץ ביותר של שיש יצוק לפי מידה בבתים פרטיים הם למשטחי עבודה באמבטיה, כיורים מובנים במשטח, תלוי או מונח על ארון.

משטח עבודה משיש עם כיור מובנה

השימוש במשטח עבודה משיש חלק ושלם מספק יתרונות שימושיים בנוסף על המראה האסתטי לכשעצמו. התכונות של שיש כיור אינטגרלי בחדר האמבטיה מפחיתים את רמת ההתזה של המים מסביב. על המשטחים והכיורים עצמם מצטבר פחות לכלוך וטחב לאורך הזמן. בנוסף, כיור שאינו נפרד ממשטח העבודה לא מכיל בתוכו את הרווחים והסדקים שמאפשרים לטיפות המים לזלוג אל מתחת לכיור.

יתרונות כיור בנוי משיש

הבחירה בהתקנת כיור בנוי משיש בחדר האמבטיה מאפשר חיפוש קל יותר של החומרים ומקל על הבחירה במה להשתמש בסופו של דבר. בהתקנת כיורים של שיש יצוק אין צורך להתאים את צבע משטח העבודה עם צבע הכיור. הזמנת מקשה אחת של משטח השיש והכיור מעניק את האחידות המובנית מבחינה עיצובית ואת המראה הסופי של התנועה בגוון הצבע והמרקם באופן שהוא סימטרי, הרמוני ונקי מפגמים.

סוגי חומרים

כשמדברים על משטח שיש יצוק להזכיר את היתרון הגדול בחוזק ובעמידות שלו בפני חומרי ניקוי שונים כמו כן בחוזר המשטח והכיור עצמו במידה ונופל חפץ לתוך הכיור או המשטח שיש יצוק לפי מידה. קוורץ טבעי והמראה שלו ישתנה בהתאם למינרלים במקום החציבה שלו. כיורים משיש יכולים להיעשות מאבן קיסר. הקוורץ עובר תהליכים של טחינה והדבקה ובנוסף גם מערבבים אותו עם מגוון פיגמנטים. על שיש יצוק מאבן קיסר ומקוורץ אסור להציב סירים לוהטים.

בחירת משטחים משיש יצוק

הציפוי העליון, ג'לקוט, הוא חומר עמיד מאוד בפני חומרי ניקוי וכן לשריטות. כמו כן, ניתן לחידוש בקלות יחסית בעזרת נייר ליטוש כשבאים לבחור את חומר הגלם שלכם עבור שיש יצוק, מומלץ להתייעץ עם הצוות המקצועי של דניאל מלכה א.ד.נ תעשיות, בפארק שורק בבית שמש. הצוות המנוסה של דניאל מלכה א.ד.נ תעשיות, יעזרו לכם בכל התהליך מבחירת החומרים, הטובים ביותר עבור משטחי שיש יצוק בגוון הרצוי ועד לאספקה של שיש יצוק לפי מידה ברמת גימור מושלמת. הם יתאימו באופן אישי עבורכם את המשטח של שיש יצוק לפי מידה בהתאם לחלל ולמבנה החדר ולרהיטים בו.