ארונות אמבטיה בהתאמה אישית

דברים חשובים שכדאי לדעת על ארונות אמבטיה בהתאמה אישית

ארונות אמבטיה בהתאמה אישית הפכו בתקופה האחרונה למרכיב מרכזי וחשוב בתכנון ועיצוב חדרי אמבטיה. החשיבות העולה של ארונות אמבטיה בהתאמה אישית באה לצד ההבנה שארונות סטנדרטיים אינם תמיד מתאימים לתנאים הייחודיים שקיימים בכל חדרי האמבטיה השונים.

עיצוב חדר האמבטיה

עיצוב חדר האמבטיה כולו, כולל הרהיטים שבו חייב להביא בחשבון את העובדה שחדר האמבטיה הוא חדר רטוב. תכנון ועיצוב ארונות אמבטיה מעוצבים צרכים לכלול התייחסות לריצוף של הרצפה והחיפוי של הקירות כמו גם לכיורים, כך שחדר האמבטיה בשלמותו, יהיה לא רק שימושי אלא גם יפה. ארונות אמבטיה בהתאמה אישית צריכות להתמזג עם הכיור האינטגרלי משיש יצוק, על מנת להביא את העיצוב בכללותו, לכדי חלל נקי אחד.

מה חשוב בארון אמבטיה

תכנון חדר אמבטיה חדש או שיפוץ של חדר אמבטיה ישן דורש תכנון היוצא מנקודת הסתכלות רחבה מאוד. אחד המרכיבים החיוניים ביותר לחדר האמבטיה הם ארונות אמבטיה וחשוב שעיצובם יספק את שטח האחסון לכל הדברים הדרושים לשם שימוש פונקציונלי בחדר. לצד השימושיות, ארונות אמבטיה יכולים להכיל גם אלמנטים עיצובים שיכולים להשפיע על האווירה והנוחות בזמן השהייה בחדר.

משטח שיש מרחף

משטח שקל לתחזק בחדר הרחצה הוא משטח עם חזית רחבה. המשטח יכול להיות מונח על ארונות אמבטיה בהתאמה אישית או כשהוא תלוי באוויר וללא ארון. במקרים רבים כאשר המשטח תלוי ולא מונח על הארון בונים ארונות אמבטיה גבוהים מעל לכיור ולמשטח על מנת לספק שטח אחסון חלופי של ארונות אמבטיה גדולים. מבנה החדר יכול להשפיע על הבחירה ארונות המתאימים לכיור אינטגרלי בעיצוב שקוע או תלוי.

שילוב הברזים ומשטחי השיש עם ארונות אמבטיה בהתאמה אישית

בחירת הברזים לחדר האמבטיה קשורה גם היא לעיצוב חדר האמבטיה בשלמותו. ניתן לרכוש ברזים ביחד עם הכיורים האינטגרליים אך זה לא מומלץ בדרך כלל מכיוון שיש פחות אפשרות בחירה של סוגי הברזים. בבחירה של ארונות אמבטיה גדולים צריך להתאים בקפידה גם את סוג הברז של הכיור, האמבטיה והמלקחת באופן שיהיו הפרקטיים ביותר לתפעול. בהתקנת ארונות אמבטיה גבוהים יש לקחת בחשבון גם את צורת הברז, אופן פתיחתו והיחס שלו לצורת הכיור.

בחירת משטחי שיש וריהוט לחדר האמבטיה

כאשר באים לעצב את חדר האמבטיה ולבחור ארונות אמבטיה בהתאמה אישית עם משטח הכיור, מומלץ להתייעץ עם הצוות המקצועי של דניאל מלכה א.ד.נ תעשיות, בפארק שורק בבית שמש. הצוות המנוסה של דניאל מלכה א.ד.נ תעשיות, יעזרו לכם בכל התהליך מבחירת משטח השיש כך שיתאים עם ארונות אמבטיה מעוצבים שבחרתם. הם ישמחו לייעץ לכם לגבי חומרי הגלם הטובים ביותר עבורכם ובגוון הרצוי. הצוות גם ילווה אתכם עד לאספקה הסופית של השיש ברמת גימור מושלמת, כזו, התואמת את האופי של ארונות אמבטיה שבחרתם. הם יתאימו באופן אישי עבורכם, כיור בנוי משיש לחדר האמבטיה בהתאם לחלל החדר ולמבנה הייחודי של ארונות אמבטיה הספציפיים שלכם.